Üstün Güvenlik Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi’ ne ait internet sitesinde bulunuyorsunuz. Bu bölüm, telif hakkı ve kullanım koşullarını içermektedir.

Şirketin faaliyet konusu özel güvenlik eğitimi olup, silahlı temel eğitim, silahsız temel eğitim, silahlı yenileme eğitimi, silahsız yenileme eğitimi, silahsızdan silahlıya geçiş eğitimi ve hizmet içi atış eğitimleri vermektedir.
 

Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) Üstün Güvenlik Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi’ ne aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal edenler, 5846 sayılı ve 5237 sayılı Kanununda yer alan yaptırımlara tabi olurlar. Üstün Güvenlik Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Bu siteden yazılı veya görsel nitelikte bilgi indirme, baskı alma veya internet sitelerinde kullanma ancak aşağıdaki koşullarda yapılabilir:

1. Kişisel kullanım;


1.1. İnternet Sitesinde yer alan eserlerin kullanımı kişisel kullanım veya bilgi edinme amacı ile sınırlıdır. Bu kapsamda gerçekleştirilen çoğaltma fiilleri hak sahibinin menfaatlerine haklı bir sebep olmadan zarar veremez ya da eserden normal yararlanmaya aykırı olamaz, ticari amaçla kullanılamaz.

1.2. Sitedeki yazılı veya görsel materyal hiç bir şekilde değiştirilemez, telif hakkı ibareleri silinerek kullanılamaz.

1.3. Sitedeki eserler değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

1.4. Bu internet sitesindeki veriler ticari olmayan, bilgi alma amaçlı ve kişisel kullanım için indirebilir veya yazdırılabilir.

1.5. Bu internet sitesindeki verileri herhangi bir ticari amaç olmadan üçüncü şahıslara onların kişisel bilgilendirilmeleri için, içeriğin Üstün Güvenlik Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi tarafından sağlandığını ve bu kayıt ve şartların onlara da uygulandığını ve bunlara uymak zorunda olduklarını belirtmek şartıyla gönderilebilir.


2. Kişisel olmayan kullanım;


Bu siteden yazılı veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma gibi çoğaltma yahut internet sitelerinde kullanma:

Kullanılacak bilgiye ilişkin izinler, Üstün Güvenlik Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi’ne ait resmi mail adresi olan egitim@ustunguvenlik.com adresinden talep edilmelidir.

Sorularınız için YARDIM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

NASIL GÜVENLİK OLURUM?

özel güvenlik kursu güvenlik sertifikası silahlı sertifika silahsız sertifika