KİMLİK BAŞVURUSU

Sınavı kazandıktan sonra;

 • Gerekli ödemeler yapılmadan başvuru yapamazsınız.
 • Kimlik başvurunuzu aşağıdaki seçeneklerden herhangi birini ile yapabilirsiniz.
Başvuru yapmadan önce bilgilendirme videosunu izleyiniz. Notlar:
 1. Başvuru yapmadan önce ödemelerinizi mutlaka yapınız. Ödemeniz sisteme otomatik düşecektir.
 2. Beyaz bir kağıda kalın uçlu siyah renkli kalem ile(keçeli kalem veya CD kalemi) imzanızı atarak sadece imzanız görünecek şekilde fotoğrafını çekip imzanızı yükleyiniz.
UYARI VE HATALAR
BAŞVURU DURUMU ÇÖZÜM
Şahsın son sınava ait sertifika bilgisi bulunamadı Sınav sonucunuz sisteme yüklendikten sonra tekrar deneyiniz
Fotoğraf güncellemesi gerekiyor Yeni bir biyometrik fotoğraf ile kursumuza geliniz veya Randevu alarak başvuru yapınız
Güvenlik Soruşturma İşlemleri Devam Etmektedir Emniyet tarafından soruşturmanız tamamlandıktan sonra kimliğiniz PTT ile gönderilecektir
Mezuniyet bilgilerine ulaşılamadı Randevu alarak başvuru yapmanız gerekmektedir
Sağlık Raporu bulunamadı Randevu alarak başvuru yapmanız gerekmektedir
Parmak izi bulunamadı Randevu alarak başvuru yapmanız gerekmektedir
Kolluk Kuvvetiniz ile İrtibata Geçin Randevu alarak başvuru yapmanız gerekmektedir
Kimlik kartınız PTT ile gönderilmiştir Kimliğiniz 1 ay içerisinde adresinize teslim edilecektir.
Önemli Notlar:
 1. Sertifikanızı aldıktan sonra randevu tarihinde aşağıda belirtilen evraklar ile birlikte Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne gitmeniz gerekmektedir. (Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Giriş Katı).
  Ödemeler ve Notlar:
  1. Halk Bankası Makbuzu (Ödeme menüsü için tıklayınız)
  Daha önce kimlik çıkartmayanların yukarıdakilere ek olarak aşağıdakileri de evraklarına eklemesi gerekmektedir.
  1. Sağlık Heyet Raporu (Sadece Devlet Hastanelerinden randevu ile alınabilir)
  2. Vergi Dairesi Makbuzu (Ödeme menüsü için tıklayınız)
  Ödemeler ve Notlar:
  1. Halk Bankası Makbuzu (Ödeme menüsü için tıklayınız)
  Daha önce kimlik çıkartmayanların yukarıdakilere ek olarak aşağıdakileri de evraklarına eklemesi gerekmektedir.
  1. Vergi Dairesi Makbuzu (Ödeme menüsü için tıklayınız)
 2. İşleminizin sonucunu, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne şahsen giderek öğrenebilirsiniz. Telefon veya e-posta ile bilgi paylaşılmamaktadır.
 3. Kimliğinizin gelmesi, dosyanızı teslim ettikten sonra Emniyet Müdürlüğünün yoğunluğuna göre ortalama 1 ay sürmektedir.
 
Jandarma bölgesinde oturanlar randevularını 0212 285 45 85 nolu telefondan alarak Maslak İl Jandarma Komutanlığı’na başvuru yapacaklardır. Jandarma tarafından istenen belgelerde farklılık olabilir.

Sorularınız için YARDIM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Kimliği Almak

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Kursu? Güvenlik kartı almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik Kartı alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmakla birlikte süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Özel Güvenlik Kimliği almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Özel Güvenlik Kursumuza gelip kayıt yaptırarak siz de Özel Güvenlik Kimliği sahibi olabilirsiniz. Özel Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alırsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kimliği sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Kursu? Güvenlik kimliği almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik Kartı alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmakla birlikte süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Özel Güvenlik Kimliği almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Özel Güvenlik Kursumuza gelip kayıt yaptırarak siz de Özel Güvenlik Kartı sahibi olabilirsiniz. Özel Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alırsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kartı sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Kursu? Güvenlik kartı almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik Kartı alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmakla birlikte süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Özel Güvenlik Kartı almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Özel Güvenlik Kursumuza gelip kayıt yaptırarak siz de Özel Güvenlik kartı sahibi olabilirsiniz. Özel Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alırsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kartı sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA