KİMLİK BAŞVURUSU

Sınavı kazandıktan sonra kimlik başvurunuzu aşağıdaki seçeneklerden istediğiniz herhangi bir başvuru seçeneğini kullanarak yapabilirsiniz.

Başvuru yapmadan önce bilgilendirme videosunu izleyiniz. Notlar:
 1. Başvuru yapmak için sertifikanızı beklemenize gerek yoktur.
 2. Başvurusu yapmadan önce ödemelerinizi yapmanız gerekmektedir.
 3. Beyaz bir kağıda kalın uçlu siyah renkli kalem ile(keçeli kalem veya CD kalemi) imzanızı atarak sadece imzanız görünecek şekilde fotoğrafını çekip imzanızı yükleyiniz.
 4. Kimlik durumunuzun sonucunu, telefon veya e-posta ile bilgi paylaşılmadığından dolayı başvuru yaptığınız e-devlet sayfasından takip ediniz.
 5. E-Devlet başvurunuzun sonuçlanması ortalama 3 ay sürmektedir. E-Devlet başvurunuzun reddedilmesi veya hiç başvuru yapamamanız  durumunda diğer başvuru yollarını deneyiniz.
Ödemeler ve Notlar:
 1. Halk Bankası Makbuzu
Daha önce kimlik çıkartmayanların yukarıdakilere ek olarak aşağıdakileri de evraklarına eklemesi gerekmektedir.
 1. Sağlık Heyet Raporu (Sadece Devlet Hastanelerinden randevu ile alınabilir)
 2. Vergi Dairesi Makbuzu
Ödemeler ve Notlar:
 1. Halk Bankası Makbuzu
Daha önce kimlik çıkartmayanların yukarıdakilere ek olarak aşağıdakileri de evraklarına eklemesi gerekmektedir.
 1. Vergi Dairesi Makbuzu
Önemli Notlar:
 1. Randevu tarihinde yukarıda belirtilen evraklar ile birlikte Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne gitmeniz gerekmektedir. (Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Giriş Katı)
 2. İşleminizin sonucunu, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne şahsen giderek öğrenebilirsiniz. Telefon veya e-posta ile bilgi paylaşılmamaktadır.
 3. Kimliğinizin gelmesi, dosyanızı teslim ettikten sonra Emniyet Müdürlüğünün yoğunluğuna göre ortalama 4 ay sürmektedir.
Jandarma bölgesinde oturanlar randevularını 0212 285 45 85 nolu telefondan alarak Maslak İl Jandarma Komutanlığı’na başvuru yapacaklardır. Jandarma tarafından istenen belgelerde farklılık olabilir.

Sorularınız için YARDIM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Kimliği Almak

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Kursu? Güvenlik kartı almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik Kartı alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmakla birlikte süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Özel Güvenlik Kimliği almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Özel Güvenlik Kursumuza gelip kayıt yaptırarak siz de Özel Güvenlik Kimliği sahibi olabilirsiniz. Özel Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alırsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kimliği sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Kursu? Güvenlik kimliği almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik Kartı alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmakla birlikte süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Özel Güvenlik Kimliği almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Özel Güvenlik Kursumuza gelip kayıt yaptırarak siz de Özel Güvenlik Kartı sahibi olabilirsiniz. Özel Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alırsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kartı sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Kursu? Güvenlik kartı almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik Kartı alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmakla birlikte süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Özel Güvenlik Kartı almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Özel Güvenlik Kursumuza gelip kayıt yaptırarak siz de Özel Güvenlik kartı sahibi olabilirsiniz. Özel Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alırsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kartı sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

error: Telif Haklarımızın ihlali sebebiyle kopyalama yapamazsınız!
Call Now ButtonHEMEN ARA