KİMLİK BAŞVURUSU

Sınavı kazandıktan sonra kimlik başvurunuzu aşağıda belirtilen şekillerde yapabilirsiniz.

Başvuru yapmadan önce bilgilendirme videosunu izleyiniz. Notlar:
 1. Başvurusu yapmadan önce ödemelerinizi yapmanız gerekmektedir.
  • Özel Güvenlik Kimlik Kartı Ücreti: 45 TL(Sadece Halk Bankası gişelerine ödenecek. Havale/EFT kabul edilmez)
  • Özel Güvenlik Kimlik Kartı Ücreti: 986 TL (Vergi Dairesine, Daha Önce Kimliği olanlar yatırmayacak)
 2. Beyaz bir kağıda kalın uçlu siyah renkli kalem ile(keçeli kalem veya CD kalemi) imzanızı atarak sadece imzanız görünecek şekilde fotoğrafını çekip imzanızı yükleyiniz.

Randevu almak için tıklayınız.

 • Randevu tarihinde aşağıda belirtilen evraklar ile birlikte Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne gitmeniz gerekmektedir. (Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Giriş Katı)
 • Jandarma bölgesinde oturanlar randevularını 0212 285 45 85 nolu telefondan alarak Maslak İl Jandarma Komutanlığı’na başvuru yapacaklardır. Jandarma tarafından istenen belgelerde farklılık olabilir.
Ödemeler:
 1. Kimlik Kartı Ücreti: 45 TL (T.C no ile Halk Bankası ATM sine yatırılacak)
 2. Kimlik Harcı Ücreti: 986 TL (T.C no ile Vergi Dairesine yatırılacak)
Ödemeler:
 1. Kimlik Kartı Ücreti: 45 TL (T.C no ile Halk Bankası ATM sine yatırılacak)
Ödemeler:
 1. Kimlik Kartı Ücreti: 45 TL (T.C no ile Halk Bankası ATM sine yatırılacak)
 2. Kimlik Harcı Ücreti: 986 TL (Daha önce silahsız kimlik çıkartmadıysanız T.C no ile Vergi Dairesine yatırılacak, Kimliği olanlar ödeme yapmayacaktır.)

Sorularınız için YARDIM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Kimliği Almak

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Kursu? Güvenlik kartı almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik Kartı alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmakla birlikte süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Özel Güvenlik Kimliği almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Özel Güvenlik Kursumuza gelip kayıt yaptırarak siz de Özel Güvenlik Kimliği sahibi olabilirsiniz. Özel Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alırsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kimliği sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Kursu? Güvenlik kimliği almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik Kartı alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmakla birlikte süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Özel Güvenlik Kimliği almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Özel Güvenlik Kursumuza gelip kayıt yaptırarak siz de Özel Güvenlik Kartı sahibi olabilirsiniz. Özel Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alırsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kartı sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Kursu? Güvenlik kartı almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik Kartı alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmakla birlikte süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Özel Güvenlik Kartı almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Özel Güvenlik Kursumuza gelip kayıt yaptırarak siz de Özel Güvenlik kartı sahibi olabilirsiniz. Özel Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alırsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kartı sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA