Sınav Sonuçları

94.Temel Eğitim / 70.Yenileme Eğitimi

Sınav Sonuçları

Sınav sonucunuza bakmadan önce lütfen açıklamaları okuyunuz. Sonuç kısmında;

“Silahsız” yazıyor ise Silahsız Kazandınız

“Silahlı” yazıyor ise Silahlı Kazandınız

“Başarısız” yazıyor ise Sınavı Kazanamadınız demektir.

 • Kimlik başvurunuzu nasıl yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız..

►Sertifikanız çıktığında tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir.

Sertifika Teslim Tarihi: 17 Kasım 2021 

 • SMS ile bildireceğimiz tarihlerde sınav ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • Sınav Ücretini Halk Bankası Gişe veya ATM lerine yatırabilirsiniz.

Sınav Tarihi: 19 Aralık 2021

     • Silahsız: 70 TL
     • Silahlı: 100 TL
     • Silah Farkı: 90 TL
 

Sorularınız için YARDIM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sınav Sonuçları

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Okulu? Güvenlik sertifikası almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik sertifikası alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunar. süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Güvenlik Kimliği almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Güvenlik Okulumuza gelip kayıt yaptırarak siz de sınav sonuçlarına göre Güvenlik Kimliği sahibi olabilirsiniz. Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alıp sınav sonuçlarında başarı sağlarsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kimliği sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz.

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Okulu? Güvenlik sertifikası almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik sertifikası alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunar. süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Güvenlik Kimliği almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Güvenlik Okulumuza gelip kayıt yaptırarak siz de sınav sonuçlarına göre Güvenlik Kimliği sahibi olabilirsiniz. Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alıp sınav sonuçlarında başarı sağlarsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız. Silahlı, silahsız güvenlik kimliği sahibi olmak veya süresi bitmek üzere olan güvenlik kimliğinizin süresini uzatmak için mutlaka ÜSTÜN Güvenlik kursumuza bekliyoruz

Neden Özel Güvenlik olmalısınız?  Çünkü iş hayatına atılırken zorluk çekmek istemezsiniz. Peki neden ÜSTÜN Güvenlik Okulu? Güvenlik sertifikası almak için doğru yerdesiniz. Özel Güvenlik sertifikası alırken ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunar. süreç ile doğru bilgilendirmeleri anında yapar. Kolaylıkla Güvenlik Kimliği1 almanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Güvenlik Okulumuza gelip kayıt yaptırarak siz de sınav sonuçlarına göre Güvenlik Kimliği sahibi olabilirsiniz. Güvenlik Kursumuzda fiyatlar uygun olmakla beraber en iyi eğitimi alıp sınav sonuçlarında başarı sağlarsınız. İş hayatınızda karşılaşacağınız zorlukların önceden farkına varırsınız.